Nettiyhteisöistä kiinnostuneiden oma CMADFI-tapahtuma järjestetään ma 24.1.2022 jo 11. kertaa, tällä kertaa etänä ja Otavan Opistolla.

Ilmoittautuminen

Linkki ilmoittautumiseen lisättiin tälle sivulle torstaina 25. marraskuuta kello 9.00.

Ilmoittaudu tästä!

CMADFI järjestetään nyt toistamiseen Zoomin kautta, jossa näet esitykset, joiden jälkeen pääset ryhmäytymään pienhuoneisiin. Koronatilanteen niin salliessa tapahtuman kuvauspaikalle Otavan Opistolle Mikkeliin otetaan myös pieni liveyleisö, max. 50 henkilöä. Livetapahtumaan ilmoittaudutaan vasta vuodenvaihteessa, kun näemme onko  silloin voimassa kokoontumisrajoituksia.

Niiden osallistujien nimet, jotka ovat antaneet julkaisuun luvan

Nimet on päivitetty tälle sivulle pe 26.11. klo 9. Jos olet ilmoittautunut sen jälkeen ja antanut luvan tietojesi julkaisuun, nimesi lisätään listalle ensi viikolla. 

Jan Ahonen, janahonen, Kirkko Helsingissä
Henna-Riikka Ahvenjärvi, hahvenjarvi, Discendum Oy
Pia Alapeteri, , Sokerina pohjalla Oy
Heli Antila, HeliAntila,
Karri Anttila, Kanttila, Lvngroom Oy
Maija Faehnle, maija_f,
Maarit Fred, maaritfre,
Tiina Hakkarainen, TiinaHakk,
Leena Hangasmaa, , Sodan ja rauhan keskus Muisti
Ulla Harju, Ulla_Ha, Kiipulasäätiö
Riikka Harmaala, RiikkaHarmaala, Kaakkois-Suomen ammattikorkeakoulu Xamk
Riina Hautala, riinahautala,
Sami Heinomo, ,
Nilla Hietamäki, NillaHietamaki, Verohallinto
Taina Hietamäki, TainaHietamaki, Suomen Yrittäjäopisto
Jani Hiltunen, jani_hiltunen, Yanio Consulting
Toni Hopponen, tonihopponen, Flockler
Marjo Huttunen, marjo_hu,
Terttu Häkkilä, ,
Heidi Härkönen, , Ohjausavain
Miia Iivari, , Maanpuolustuskoulutus MPK
Bea Janhonen, beastiina,
Johanna Janhonen, jjanhone, Piilotettu aarre
Laura Johansson, Laurajohansson, lvngroom
Pia-Maria Jokipii, PiaMariaJ, Ruokavirasto
Anne Kaakkuriniemi, akaakkuri,
Kukka Kalin, kukkakalin, Mainostoimisto Kuke
Eija Kalliala, eijakalliala, Enter ry
Ida Kankaanpää, , Discovery Finland
Matleena Kantola, MatleenaKantola,
Eeva Karhamo, EKarhamo, Akava
Kaija Karjalainen, kaijakar, Keva
Valtteri Karjula, valtterikarjula, Perustava
Sami Kelhä, SamiKelha, Ilmarinen
Kati Keronen, KatiKeronen, Valoria Oy
Marjaana Keränen, Sanansaattajat, Medialähetys Sanansaattajat
Seija Knuutila, sknuut,
Marina Koivu, outofofficegirl,
Andrei Kolmakow, andreikolmakow, Ilona IT Oy
Helmi Elina Korhonen, rakshuFI,
Risto Korhonen, ristonline, Ilona IT
Johanna Koskela, Johannakoskela,
Miia Kosonen, miiakosonen, Xamk ja Tohtoriverkosto ry
Juuli Kotiranta-Hautamäki, ,
Vesa Kuittinen, ,
Taina Laaksonen, TainaMaaria, Best4Artisans
Sanna Laitinen, , Laukaan kunta
Tiina Lehmikoski-Pessa, Lehmis, Kansalliskirjasto
Jatta Lehtonen, jahuu, SAMK
Anne Leinonen, ,
Mira Leinonen, LeinonenMira,
Vera Paulina Liljestrand, LiljestrandVera,
Anna Lind, Annis.lind, POHA
Tea Lindroos, TeaLindroos, Viestintätoimisto Medita
Virve Lindström, VirveLindstrom, Etelä-Karjalan liitto
Johanna Lohiluoma, JLohiluoma,
T-J Majanlahti, , Steampunk Tampere ry.
Marika Mantere, _Marika,
Sanni Marttinen, , Elomatic oy
Päivi Matala, ,
Mikaela Metelinen, ,
Elli Murtonen, , Pikku Kakkonen
Mikko Mäkelä, MikkoJBMakela, Liikkuva seurakunta
Pauliina Mäkelä, PauliinaMakela, Kinda Oy
Laura Niemi, niemenlaura, Valoria Oy
Virva Niissalo, ,
Camilla Nokelin, CNokelin,
Susanna Norja, susannanorja, Kemppi Oy
Pilvi Nummi, pilvinummi, Aalto-yliopisto
Ilkka Numminen, , Metsähallitus
Hanna Paasikoski, hannarp, Maahanmuuttovirasto
Annaleena Pakkanen, ALPakkanen, Medialähetys Sanansaattajat
Janne Palander, kallionkirjasto, Kallion kirjasto
Jouni Partanen, , Suomen Metsästysmuseo
Paula Pasanen, paulapas_, Tays
Aliisa Piirla, , Tampereen kaupunki/Kulttuuritalo Laikku
Kati Poikonen, KaPoiko, JAMK
Pia Puustelli, Piapuu, Suomen maatalousmuseo Sarka
Timo Rainio, timorainio, TAMK
Katja Repo, RepoKatja,
Maarit Riikonen, Maarit_Riikonen, Satotukku Oy
Jussi Riku, jussiriku, Kairacross Oy
Minna Ristolainen, , Kubo
Jutta Ruusunen, JuttaRuusunen, Sunborn Group
Jonna Rytinki, , Neuroliitto ry
Aniina Räike, aniinaraike,
Saija Saarinen, , Helsingin yliopisto
Laura Salo, _lalluu_, Seinäjoen ja Ilmajoen työllisyyden kuntakokeilu
Susanna Sankala, SusannaSankala,
Linda Saukko-Rauta, saurau, Redanredan Oy, livekuvittaja
Piritta Seppälä, Piritta, Viestintä-Piritta Oy
Liisa Siitonen, LiisaSiitonen, Xennek
Jussi Simolin, jussi_simolin ja innoduel, Innoduel
Petteri Sintonen, brandsomefi, Brandsome
Ilse Skog, Ippuli, Metropolia
Tuija Soikkeli, tuijasoikkeli, Viestintätoimisto Medita
Tytti Steel, ,
Jenni Stén, , Stén & Co Oy Ab
Leena Suomi, lesuomi, Jamk
Marko Suomi, markosuomi, Visma Enteprise Oy
Hanna Takala, hannatakala, Zento
Minna Takala, MinLii, Hämeen liitto
Titi Tamminen, ,
Anna-Maija Tapojärvi, , Lapin AMK
Kirsi Tikkanen, , Leader Aktion Österbotten, Yhyres
Laura Tikkanen, LauraTikkanen1,
Eveliina Toivonen, evetoivonen, HAMK
Sinikka Torssonen, SinikkaT, Ruokavirasto
Riikka Turpeinen, , Otavia
Esko Valkeala, Esko1st, BusinessCoutsi
Virpi Valtonen, VirpiValtonen,
Piia Veikkolainen, ,
Pasi Viinamäki, pasiaulis, Luova toimisto Visual Friday Oy
Salla Virtanen, sallavirt, Rakennusliitto
Hanna Vuohelainen, hvuohelainen, TIEKE
Leena Vuorenmaa, leenavuorenmaa, Sexpo-säätiö
Minna Vähämäki, , Otavan Opisto
Lotta Watia, , Tampereen Särkänniemi
Tiinu Wuolio, TiinuWuolio