Seitsemäs CMADFI-tapahtuma 22.1.2018 Lappeenrannan teknillisellä yliopistolla

Osallistujat 2018

Ne osallistujat, jotka antoivat laittaa tietonsa nettiin

Rivien määrä: 170

ETUNIMI           SUKUNIMI        TWITTER-TILI      
ILMOITTAUTUMISSIVULLA NÄKYVÄ ORGANISAATIO (JÄTÄ TYHJÄKSI, JOS ET HALUA TÄTÄ TIETOA NETTIIN):

1 Pia Adibe @piadibe Open Knowledge Finland / LUT
2 Kirsi Ahonen https://twitter.com/KirsiA
3 Pia Alapeteri @piapas Aalto-yliopisto
4 Anni Alatalo @AlataloAnni Sanoma Lifestyle
5 Heli Antila https://twitter.com/HeliAntila TAMK
6 Karri Anttila @kanttila Lvngroom Oy
7 Leila Armila
8 Anna Arvola ArvolaAnna Meltwater
9 Anna Auvinen @auvinenanna DNA Oyj
10 Kirsimarja Blomqvist @KirsimarjaB
11 Anna-Maria Byman Näkövammaisten liitto ry
12 Kirsi Campello @ItlaSuomi100 @KirsiCampello Itla
13 Katrina Carlson @KatriCarlson Puolustusvoimat
14 Toni Degerlund @mediaruukki Mediaruukki
15 Marjukka Ervelius @ErveliusM
16 Maija Faehnle @maija_f Suomen ympäristökeskus ja Tampereen yliopisto
17 Johanna Franzen https://twitter.com/Johanna_Franzen Etelä-Karjalan pelastuslaitos
18 Valtteri Färkkilä valtsu84 Meltwater
19 Erna Gronow @LevelupStartup ja @ernagronow Levelup Startup Accelerator
20 Heikki Hallantie @heikkihallantie
21 Erja Hanelius-Torila @EHanellusTorila EHT Digital Oy
22 Petra Heikkari @PHeikkari Työnhaussa
23 Iiris Heino
24 Jani Hiltunen @jani_hiltunen
25 Kaisa Holma Business Finland
26 Tiina Holopainen Gronlund Palvelut Oy
27 Tilda Hopia @kasvuntuki, @tildasilver ITLA
28 Toni Hopponen tonihopponen Flockler
29 Nina Hotti @ninahotti Euroopan komission Suomen-edustusto
30 Antti Huttunen Retkipaikka
31 Kaisa Huttunen kaisa_huttunen Mannerheimin Lastensuojeluliiton Uudenmaan piiri ry
32 Marjo Huttunen @marjo_hu
33 Tytti Huttunen @tyttihu
34 Pertti Huuskonen
35 Erja Hyytiäinen Turun yliopisto
36 Kirsi Häkämies
37 Paavo Ihalainen
38 Aki Ilmanen AIlmanen Kaakkois-Suomen ammattikorkeakoulu
39 Minna Immonen Oppisopimus.fi
40 Johanna Janhonen jjanhone Piilotettu aarre
41 Heidi Maaria Johansson
42 Jari Jussila @jjussila Tampereen teknillinen yliopisto
43 Olli Järvenkylä SATO Oyj
44 Jouko Kaarteenaho @jokke_k Oy Itkevä Kana Ab
45 Pauliina Kaasalainen
46 Eija Kalliala eijakalliala Helsingin Akateemiset Naiset ry
47 Teemu I. Kallio @Teemu_I_Kallio Stora Enso Wood Supply Finland
48 Anne Kalliomäki @akalliom Tarinakone
49 Laura Kantoluoto https://twitter.com/c1owni3
50 Satu Kantti @SatuKantti Tampereen teknillinen yliopisto
51 Kristiina Kapulainen Eksote
52 Krista Karusalmi @verkkoviestija Suomen Ekonomit
53 Johanna Katajamäki AEL
54 Marja Keränen @marja_keranen Medita Communication Oy
55 Antti Ketola Underhood
56 Juha Kilpiä JKilpia Aktuaali Koulutuspalvelu
57 Jukka Kivi @jukkakivi
58 Auri Kohola @aurikohola
59 Marina Koivu @nomadhelsinki @StepUpSchool97
60 Helmi Elina Korhonen rakshufi
61 Kati Korhonen @korhoka Lpr kaupunki
62 Erika Koskinen Balentor Oy
63 Sari Kotivirta LUT
64 Juha Krapinoja @JuKra59
65 Sami Kuusela @deepsami Underhood
66 Taru Kuusisto @tarukuusisto LUT
67 Tiina Laapio TiinaLaapio Visma Solutions
68 Jarmo Lahti @jarmolahti Infocrea Oy
69 Karri Lehtonen Tussitaikurit
70 Tiina Leino @tiinaleino Satakuntaliitto
71 Anna Lind @annislind Puolustusvoimat
72 Merja Lindroos @PalkeetFi Palkeet
73 Virve Lindström @VirveLindstrom Etelä-Karjalan liitto
74 Mirva Lohjala @SosteriFI Sosteri
75 Marjo Loisa @MarjoLoisa Lappeenrannan teknillinen yliopisto
76 Lea Lonka @LeaLonka1 Lappeenrannan teknillinen yliopisto
77 Marcus Lundqvist @arcius Verke.org
78 Teemu Luukkonen @luuktee Visma Solutions Oy
79 Merja Lyytikäinen @mlyytikai Innokylä / THL
80 Salla Mehtälä
81 Karl-Erik Michelsen @KALmich
82 Elina Mielityinen @EMielityinen
83 Jonna Mielonen-Jumisko JonnaMJ Saimaan ammattikorkeakoulu
84 Tiia Moilanen @MoilanenTiia työnhakija
85 Marianne Mokkala-Räty @MokkalaRaty Cursor Oy
86 Minna Moshnikoff aamusumu AEL
87 Elli Murtonen - Yle
88 Pauliina Mäkelä @PauliinaMakela Kinda Oy
89 Katri Mäkinen @HidasElama Hidasta elämää Suomi oy
90 Marco Mäkinen @MarcoMakinen TBWA\Helsinki
91 Heli Mälkiä
92 Ami Niemelä @finami
93 Marko Niloni @MarkNylon KalPa Hockey Oy
94 Elina Nordlund @NordlundElina Suomen Telecenter
95 Petteri Numminen https://twitter.com/numminen Suomen UNICEF
96 Emmi Ohraniemi @HidasElama Hidasta elämää Suomi Oy
97 Kirsi Ojapelto Lappeenrannan Energia Oy
98 Laura Olkkonen @lauraolkkonen Lappeenranta University of Technology
99 Outi Paasonen @outipaasonen M-Brain Oy
100 Taija Pitkänen @taijamaria Koulutuskeskus Salpaus
101 Tiina Puhakka @TiinaPuhakka Kaakkois-Suomen ammattikorkeakoulu - Xamk
102 Helena Pulkkinen @HPulkkinen
103 Pipsa Purhonen https://twitter.com/pipsa_purhonen CCEA
104 MIrka Rahman @MirkaKristiina Lappeenrannan kaupunki
105 Timo Rainio https://twitter.com/timorainio Innovaatio Oy Uusi Tehdas
106 Karita Raivio
107 Päivi Rauhala @PaiviR
108 Eeva Raukko Leader Joutsenten reitti
109 Hanna Reinikainen hreinikainen Jyväskylän yliopisto
110 Jussi Reponen @jussireponen LUT
111 Maarit Riikonen @maarit_riikonen
112 Jussi Riku @jussiriku Oksa
113 Teemu Ropponen @troppone Open Knowledge Finland ry
114 Merja Rostila @LappeenrantaKir Lappeenrannan kaupunginkirjasto
115 Nuppu Rouhiainen @NRouhiainen Business Finland (Tekes)
116 Sisko Ruponen @siskoruponen Suomi-Venäjä-Seura ry
117 Jutta Ruusunen @JuttaRuusunen Sunborn Group - Pramedia Oy
118 Ansa Räätäri Ovako Imatra Oy Ab
119 Sanya Saarinen @Someleontti Someleontti.fi
120 Teija Saarinen @Teisaa Verkosta virtaa / EKL
121 Jaana Saarisilta @JaanaSaarisilta Tekes / JAMK
122 Juha-Matti Saksa @JuhisSaksa LUT
123 Saara Saksanen saaaranen
124 Monna Salmi Lahden Seudun Kehitys LADEC Oy
125 Mikko Salo @mikkovsalo Fakta- ja Debattibaari
126 Satu Salo-Jouppila satuako Koulutuskeskus Salpaus
127 Margareta Salonen @MaakeSalonen Jyväskylän yliopisto
128 Pia Salonen piupom Kansallinen dynamiikka
129 Suvi-Kukka Salonen Aalto ARTS Books
130 Enni Salovaara
131 Elisa Sarpo
132 Jonna Savolainen @SavolainenJonna
133 Piritta Seppälä
134 Paula Seppänen KalPa Hockey Oy
135 Liisa Siitonen @LiisaSiitonen Xennek Oy
136 Suvi Sikstus @suvisikstus
137 Jukka Sinda @JukkaSinda DNA Oyj
138 Jussi Sivonen jsivonen Sininen Meteoriitti
139 Tomas Sjöblom @tomas_sjoblom Helsingin yliopisto
140 Sami Soljansaari Lappeenrannan kaupunki
141 Jenni Sten @JenniSten
142 Riina Stén https://twitter.com/riina_sten
143 Henna Ström-Kallio @StromKallio
144 Laura Suoreijus laurasuoreijus
145 Jenna Taajamo
146 Hanna Takala @hannatakala Zento
147 Minna Takala @MinLii Hämeen Liitto
148 Laura Tikkanen @LauraTikkanen1
149 Päivi Toiviainen @LappeenrantaFi
150 Jari Toivonen Koripallomuseo Suomen Koripallomuseo
151 Satu Tähkä LUT
152 Helena Tähtinen-Kivikäs @HelenaTahtinen Belecon
153 Tuula Törhönen @tuulatee
154 Anu Törrö Anu_Tor Opintokeskus Sivis
155 Elina Vaara-Sjöblom @evasjob Kokkolan yliopistokeskus Chydenius
156 Anu Valkeajärvi valkeajarvi Helsingin yliopisto
157 Samu Valleala svallea Turun kaupunki
158 Sanna Vallinen @SannaVallinen Edita Publishing Oy
159 Miia Vanhainen Ei kovin aktiivinen:) Lappeenrannan teknillinen yliopisto
160 Tiina Varhee @varheenotettava
161 Jussi Vento https://twitter.com/JussiMiikkael Sininen Meteoriitti
162 Marja-Liisa Viherä @maijav ViheräVerstas oy
163 Riikka Virta Sipoon kunta
164 Sami Voutilainen @vousa
165 Leena Vuorenmaa leenavuorenmaa Ruoholahden
166 Pirjo Vuorenpää @vuorenpaa Kouvola Innovation Oy
167 Heta Välimäki @pihkura Metsäkustannus Oy
168 Hanna Värri LUT
169 Manti Väätäinen-Pereira mantivp Finnair
170 Tiinu Wuolio TiinuWuolio Medita Communication

comments powered by Disqus